Hear Studio Records

Studio Nagrań w Warszawie

Hear Studio to studio nagraniowe z wieloletnią tradycją.

Odtwórz wideo

Realizatorzy

piotr2.png

Piotr Laczek

realizator dźwięku, producent muzyczny, kompozytor.
Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Reżyserii Dźwięku. Interesuje się szeroko pojętą muzyką rozrywkową – od poezji śpiewanej przez rock, pop po jazz. Jako gitarzysta występował w kraju i za granicą, między innymi w Brazylii, Chinach, Rosji, Belgii, Niemczech.
Zdobywca Świętokrzyskiej Nagrody Muzycznej Scyzoryki 2011 w kategorii Debiut oraz Muzyka Pop (wraz z zespołem Kalina Band). Jako realizator specjalizuje się w nagraniach studyjnych, w szczególności setkowych; wiele z nich zrealizował w ramach projektu Postcard Sessions dla dużych wytwórni fonograficznych

radek_optym.jpg

Radosław Kordowski

producent muzyczny, kompozytor, wokalista oraz realizator dźwięku. Od 1994 roku zajmuje się muzyką. Na podstawie wieloletnich doświadczeń, zupełnie od podstaw zaprojektował, akustycznie wymierzył i na końcu zbudował całe Hear Studio. Najlepiej odnajduje się w produkowaniu muzyki rockowej ale poprzez to, że sam śpiewa odnajduje się również w muzyce soulowej i często udziela cennych wskazówek wokalistom podczas nagrań. Obecna reżyserka jest czwartą, którą w swoim życiu wybudował, szukając optymalnych warunków studyjnego odsłuchu. Uwielbia brzmienie organów Hammonda i na nich najczęściej koncertował mając zaszczyt grać przed takimi sławami jak Scorpions, KISS, Focus czy Buggie.

Studio nagraniowe w Warszawie z wieloletnią tradycją
Zarezerwuj termin
Nasza specjalizacja
Specjalizujemy się w tworzeniu pełnych produkcji muzycznych, jak również singli i nagrań demo. Nie produkujemy gatunków muzycznych typu: disco-polo, czy techno. Nasze produkcje opieramy w głównej mierze na naturalnym brzmieniu instrumentów i wirtuozyjnych możliwościach muzyków sesyjnych na co dzień współpracujących z naszym studiem. Nasze produkcje charakteryzuje analogowe brzmienie, które można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych, bądź programach telewizyjnych.
Zarezerwuj termin
Oferta dla początkujących

Nagrywamy również początkujących muzyków, których otaczamy pełną opieką produkcyjną, w tym również muzyczną pomocą warsztatową. Organizujemy prywatne lekcje muzyczne, warsztaty muzyczne przygotowujące do nagrania lub aranżujemy i pomagamy w kompozycji.
Zarezerwuj termin
Analogowe brzmienie
Nasze finalne produkcje cechuje analogowe brzmienie mixu, ponieważ mixujemy analogowo na sumatorze SSL z wykorzystaniem torów korekcji pochodzących z legendarnego stołu analogowego SSL, jak również wspomagamy proces poprzez legendarny NEVE 33609, API527, Manley Vox Box czy SSL Bus Compressor itp.
Zarezerwuj termin
Cyfrowa automatyka
Natomiast nasz cyfrowy mixer służy jako sterownik automatyki DAW (zmotoryzowane fadery) oraz dzięki 4 kartom rozszerzeń typu AES/EBU pracujących w 96 khz, pozwala na krosowanie cyfrowo sygnałów audio na zewnętrzne światowej klasy przetworniki (16 kanałów MYTEK i 24 kanałów SSL). Nasza instalacja sprawia, że podczas nagrywania odsłuch jest pozbawiony jakiejkolwiek latencji, ponieważ nie korzystamy z powrotów typu software. Dodatkowo 5 niezależnych torów odsłuchu stereo z personalnym bezprzewodowym sterowaniem za pośrednictwem oprogramowania kompatybilnego z systemami OSX, Android czyli: pady,tablety,smartphone, sprawia, że artyści mają pełen komfort samodzielnej korekcji własnego odsłuchu podczas sesji nagraniowej.
Zarezerwuj termin
Studyjne pomieszczenia
Dzięki wielu pomieszczeniom o różnej charakterystyce pogłosu możemy rejestrować "setki" z pełną separacją akustyczną. Posiadamy jako jedno z nielicznych studiów w Polsce pomieszczenie do nagrywania perkusji z pogłosem typu hall. Zapis cyfrowy oparty jest na systemie OSX i MAC PRO oraz karcie SSL MADI EXTREAM 128 kanałów, która jest połączona z przetwornikami światłowodem wielomodowym w standardzie MADI. DAW opieramy na Pro Tools oraz najnowszej wersji Cubase.
Zarezerwuj termin
Previous slide
Next slide

Filmowa prezentacja Studio Nagrań

  • W filmie omawiamy akustyczne właściwości studia i studyjnej reżyserki
  • Opowiadamy o wykorzystywanym sprzęcie analogowym i cyfrowym
  • Przedstawiamy realizatorów nagrań
  • Opisujemy najważniejsze czynniki wpływające na proces nagrania

Przykładowe studyjne realizacje

Grupa artystyczna

Poniżej znajdujące się firmy,  wchodzą w skład naszej artystycznej grupy. Zakres świadczonych usług to: studio nagrań, sale prób, szkoła tańca, projektowanie grafiki, nagrywanie lektorów, organizacja eventów, koncertów, usługi akustyczne i adaptacyjne.Duże Sale Prób

Duże Sale Prób Warszawa

Sala Prób z wieloletnią tradycją. Na wyposażeniu: Fortepian, Nord, Gretsch, Marshall, Randal, Korg, Roland, Mesa
sala-prob.netMałe Sale Prób

Małe Sale Prób Warszawa

Najtańsze sale prób w Warszawie, ceny już od 13,50 zł za godzinę.
tanie-sale-prob.netStudio Nagrań

Studio Nagrań Warszawa

Nagramy Twoją muzykę w najlepszej jakości: Malney, Api, Focusrite.
Studio-nagran.netSzkoła Muzyczna

Szkoła Muzyczna Warszawa

Szkoła Muzyki Nauka śpiewu, gry na fortepianie, gitarze, basie, perkusji.
szkola-muzyczna.netSzkoła Tańca

Szkoła Tańca Warszawa

Szkoła tańca nowoczesnego, klasycznego, latino, solo.
szkola-tanca.netNagrania Lektorów

Nagrania lektorów Warszawa

Nagrania lektorskie prezentacje firmowe, reklamy, spoty, dubbingi, przewodniki, audio-booki.
nagranialektorskie.netDuże Sale Prób

Organizacja Eventów Warszawa

Organizacja wydarzeń dla małych firm, korporacji, jak również organizacja koncertów i wydarzeń artystycznych
organizacja-eventow.netAgencja reklamy

Reklama i Promocja Warszawa

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na różnych polach eksploatacji internetowej.
reklamujemy.netWytwórnia Fonograficzna

Studio Nagrań Warszawa

Niezależna wytwórnia Fonograficzna, która zaistniała na polskim rynku muzycznym poprzez wydawnictwa muzyki alternatywnej oraz dziecięcej.
wytwornia-fonograficzna.netWygłuszanie Mieszkań

Wygłuszanie mieszkań Warszawa

Wygłuszenie Twojego mieszkania lub domu. Możemy akustycznie odciąć Twoje mieszkanie od twojego sąsiada i stworzyć domowe studio lub muzyczny salon.
wygluszenie.netGrafika Artystyczna

Grafika artystyczna Warszawa

Grafika dla Twojego zespołu, twojej muzyki: okładki, plakaty koncertowe, ulotki.
grafika-artystyczna.netAgencja Kreatywna

Studio Nagrań Warszawa

Agencja kreatywna: loga, logotypy, katalogi, oferty handlowe, strony internetowe i kampanie marketingowe
kreujemy.net
SUB HEADING

Image Gallery