Warsztaty wokalne
z Violą
i Radosławem

Super prezent i niespodzianka na Mikołajki. 🎅

🎙️ Teraz i Ty możesz razem z nami zaśpiewać i wystąpić w załączonym teledysku do utworu „Wybieleni”. ❄️ 📺 Nagranie możesz później wysłać rodzinie i znajomym jako muzyczny prezent pod choinkę. 🎄

„Wybieleni”, to nasz utwór o miłości, który ma na celu rozgrzewać serca ❤️ w tym niezwykłym przedświątecznym czasie. ✨

Jeśli masz jednak ochotę na taką muzyczną przygodę lub chcesz komuś sprawić taki prezent w postaci nagrania w profesjonalnym studiu, to zapraszamy serdecznie na warsztaty wokalne do Hear Studio w którym rozpoczynała swoją karierę Sanah, czy Michał Szpak, a na codzień ćwiczy w nim Maryla Rodowicz, czy Edyta Górniak. 

Zapisując siebie lub kogoś znajomego na 3-dniowe warsztaty, dołączysz nie tylko do naszego niesamowitego chóru, który na ostatnich zajęciach 17 grudnia 2022 roku zarejestruje w formie audio-video refren utworu „Wybieleni” zaaranżowany w stylu gospelowym, ale przede wszystkim uzyskasz wiedzę jak ćwiczyć swój głos, jak poprawnie oddychać, jak poprawić intonację, kontrolować wibrato, czy rozszerzyć skalę swojego głosu. 

Zapisz się już teraz na grudniowe warsztaty, które prowadzić będą Viola Brzezińska i Radosław Kordowski wokaliści i kompozytorzy utworu „Wybieleni”. 

Zaskocz wszystkich swoim wokalnym potencjałem i spraw przyjemność swoim najbliższym i znajomym. 

Wybieleni

✅ Harmonogram:

Lista już zamknięta

 

nagranie video, które zarejestrowane zostanie w wysokiej jakości obrazu przez reżysera teledysku „Wybieleni”.

Miejsce:

Hear Studio (Warszawa)

Koszt:

Opcja 1: 6 godzin warsztatów wokalnych i 4 godziny nagrań studyjnych, to jedynie 400 zł.

Opcja 2: Wybrane 2 godziny warsztatów wokalnych 75 zł
(można wybrać jednocześnie kilka terminów)

Po zakończeniu warsztatów jeszcze przed Świętami zostanie upubliczniona nowa wersja utworu „Wybieleni” z domontowanymi ujęciami dźwiękowo – filmowymi osób śpiewających w chórze. 

Liczba miejsc na warsztatach jest niestety ograniczona.

Viola Brzezińska

karierę wokalną rozpoczęła udziałem w telewizyjnym programie Elżbiety Skrętkowskiej Szansa na sukces z udziałem Alicji Majewskiej, który zwyciężyła wykonując piosenkę pt. Jeszcze się tam żagiel bieli. Jako laureatka finału Szansy na sukces w 1995 roku wystąpiła w koncercie Debiuty na KFPP w Opolu, gdzie otrzymała nagrodę główną im. Anny Jantar. Przez 6 lat współpracowała z Teatrem Studio Buffo, między innymi grając jedną z główny ról w musicalu Metro w reżyserii Janusza Józefowicza.

Ponadto Viola współpracowała m.in.z takimi artystami jak: Krzysztof Krawczyk, Piotr Rubik, Robert Janson, Chris de Burgh czy Patrick Kelly. Nagrała ok. 50 płyt, z czego 5 solowych. Koncertowała mi.in. w USA, Kanadzie oraz we Włoszech, Francji i Anglii. Obecnie pracuje nad swoją szóstą  płytą solową.

Radosław Kordowski

muzyk, kompozytor i producent muzyczny, który grając na O2 Arena w Czechach, czy później stadionach w Bratysławie supportował takie legendy światowej muzyki jak The Scorpions, The KISS, Focus, czy Budgie.

Twórca Hear Studio, jednego ze znanych studio nagrań w Polsce i kompleksu sal prób, w których od 14 lat przygotowywała się do swoich występów m.in. Maryla Rodowicz i cała plejada polskiej sceny muzycznej. To w Hear Studio swoje muzyczne pierwsze kroki zaczynała Sanah, Michał Szpak, Julia Pietrucha, Antek Smykiewicz, czy Kasia Sienkiewicz (dzisiejszy Kwiat Jabłoni) W Hear Studio wielokrotnie nagrywane były również studyjne odcinki półfinałowe The Voice Of Poland i pre-selekcje do Festiwalu Opole.